KONST / Litografier / Serigrafi 9344087
*
nr 934 4087
Enzo Ellero
(f. 1933), Italien
Serigrafi, Enzo Ellero, Kvinna, 169/320, motivet: 48x57
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:02:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/1 14:51:05
1
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: enzo ellero europa italien italiensk italy kvinna litografier serigrafi sydeuropa
-
8046 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:38
-
8038 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:06
*
Enzo Ellero
Läs mer om e-auktion
nr 934 4087
Enzo Ellero
(f. 1933), Italien
Serigrafi, Enzo Ellero, Kvinna, 169/320, motivet: 48x57
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/1 14:51:05 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: enzo ellero europa italien italiensk italy kvinna litografier serigrafi sydeuropa
-
8046 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "Graaas". Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:38 -
8038 Serigrafi
Richard Augustin (1975), "La Gitara". Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:06



